-پس از 24 ساعت که لباس به دستتون رسید لباس رو حتما تست کنید و اگر مشکل داشت طی همین 24 ساعت به فروشگاه اطلاع دهید.سفارشاتی که بیشتر طول بکشند دیگر امکان  تعویض ندارند.

کالاها تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی آنها  هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. پس از دریافت کالا، بررسی های لازم بر روی آن انجام می گیرد. در صورت مطابقت با شرایط تعویض، کالای سالم برای شما ارسال خواهد عودت کالا نیز فقط در صورت معیوب بودن جنس تا 24 ساعت امکان پذیر است.

هزینه های پستی و ارسالی بابت تعویض محصول به عهده چه کسی است؟

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت نداشته باشد، هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است. در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص و یا اشکالی باشد هزینه بازگشت کالا به عهده آرت استودیو میباشد.

برای بازگرداندن کالا از “پست ایران” استفاده کنید . لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست ایران به عهده مشتری است و ارت استودیو تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، حتما رسید را همراه بسته ارسال کنید.