درباره آرت استودیو

شاید نام برند آرت استودیو  به گوش شما هم خورده باشد. زمانی که در مورد پوشاک الیاف طبیعی صحبت می‌کنیم، آرت استودیو حرف‌های شنیدنی برای گفتن دارد. آرت استودیو از آن دسته مجموعه هایی است که علی رغم اینکه زمان زیادی از فعالیتش نمی‌گذرد توانسته خود را به سرعت در دل مشتری هایش جا کند.

تاریخچه برند آرت استودیو و محصولات آن

آرت استودیو یک برند ایرانی است که در سال 1394 توسط سارا دهقانی و با حمایت تعاونی هنرمندان جوان تاسیس شد. نام برند آرت استودیو به دلیل علاقه موسس آن،به هنر و طراحی انتخاب شد.او سبک و استایل لباس را عمیقا با  کسی که آن را بر تن کرده عجین میداند و طراحی لباس را یک هنر برجسته میداند که میتواند با مد شدن استایلی خاص حرف دل جامعه را آشکارا بیان کند.سبک های لباس تاریخ سیاسی و اجتماعی دوران خودش را فریاد میزند. از استایل هایی همچون پاپ آرت گرفته تا پانک و تام بوی

آرت استودیو در ابتدا یک مغازه نیز داشت که پس از ورود جهان به عصر کرونا و کمرنگ شدن شدید خرید حضوری آن را تعطیل کرد و تمرکزش را روی فروش اینترنتی در قالب دو برند گذاشت که خوشبختانه در سال اول با استقبال چشمگیری مواجه شد . در سال 1400 با تصمیمات جدید تعاونی هنرمندان دو برند تجمیع شدند و صفحه اینستاگرام برند ثانویه بسته شده و کلیه محصولات آرت استودیو تحت عنوان و برند آرت تجمیع شدند.

محصولات آرت استودیو برای بانوان و کودکان از کیفیت خاصی برخوردار هستند و طراحی‌هایی که برای آنها انجام شده منحصر به فرد هستند.

آرت استودیو نمونه یک کارآفرینی موفق است که توانسته به نسبت به قیمت محصولات خود کیفیت بالاتری را همراه با طراحی متفاوت عرضه کند. از مهم‌ترین سیاست‌های آرت استودیو این بوده که تا حد امکان از تبلیغات پرهیز کرده و هزینه تبلیغات را صرف بالا بردن کیفیت خود کرده‌ است.

مؤسس برند آرت استودیو

سارا دهقانی در سال 1365 در شیراز متولد شد. در رشته مرمت بناهای تاریخی از دانشکده میراث فرهنگی تهران و دانشگاه باهنر کرمان فارغ التحصیل شد.در سال 1390 به دلیل علاقه همیشگی اش به صنعت مد در کنار هندسه و معماری به ترکیب اشکال هندسی با فرم بدن پرداخت و توانست قوانین الگوهای سابق را برهم بزند و لباس هایی خارج از عرف را با ترکیب اشکال هندسی طراحی کند که با استقبال دور از ذهن مخاطبانش مواجه شد و جرقه تاسیس برند پوشاکش مبتنی بر افکاری آزاد و همسو با طبیعت و سازگار با بدن(الیاف طبیعی)  زده شد و توانس در سال 1392 آن را عملی کرده و در سال 1395 تحت حمایت تعاونی هنرمندان جوان گسترش دهد.

داستان ما